Oznamy v nedeľu 25.2.2018

 1. Ďakujeme všetkým za účasť na brigáde v piatok a sobotu. Boli sme veľmi milo prekvapení hojnou účasťou bratov na brigáde a následne ich manželiek na večerných modlitbách. Veríme, že s takou účasťou môžeme počítať aj do ďalších prác na bezbariérovom prístupe.
 2. Boh života aj smrti povolal 24.2. do večnosti po krátkej ale zákernej chorobe brata Janka Nováka vo veku 58 rokov (pôvodom z nášho zboru). Rodine vyslovujeme našu účasť v ich zármutku a prajeme Božie potešenie!
 3. Pozývame vás k vyplneniu Dotazníka k preskúmaniu stavu zboru na Ceste obnovy „PULZ“. Jeho link si môžete vyžiadať u správcu zboru. Zároveň ďakujeme tým, ktorí tak už urobili!
 4. Výročné členské zhromaždenie bude v nedeľu 18.3. popoludní.
 5. Pripomíname, že zborový pobyt bude od 9.7. - 14.7. v hoteli Studnička www.hotelstudnicka.sk pri Oravskej priehrade. Vo vestibule sú na stole informácie a prihlášky, zoberte si ich a vyplnenú prihlášku so zálohou 20€/ na osobu odovzdajte Petrovi alebo Lucii Čintalanovcom do 18.3.
 6. V sobotu 10.3. bude od 9:30 v Prešove konferencia Misie na Níle v Dvorane Evanjelického gymnázia, Hlavná 137. 
  Téma: Ja dám vysmädnutému zadarmo z prameňa vody života
  Hostia: farár Tchibasu (Tanzánia), Emmanuel Lippuner (Švajčiarsko), žiaci Biblickej školy Švajčiarskej misie viery, farár Martin Chalupka (Marhaň). Prihláste sa do 26.2. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., alebo poštou: Daniela Mikušová, 03301 Liptovský Peter 52.
 7. V nedeľu 11.3. bude v našej modlitebni o 16:00 premietanie muzikálového vystúpenia Pútnik. Tím mladých ľudí z Nemecka a Švajčiarska predstaví aj dnes aktuálny príbeh o nasledovaní Krista. Muzikál vznikol na základe knihy Johna Bunyana „Cesta Pútnika“. Zaznejú live piesne a členovia tímu budú rozprávať svoje svedectvá. Srdečne pozývame!
 8. Pozývame na 15. ročník celoslovenského pobytu seniorov, ktorý sa uskutoční v horskom hoteli Repiská, v Demänovskej doline pod Chopkom v dňoch 10.06.-17.06. Cena za pobyt je 185€. Prihlasujte sa u Vierky Mitaľovej do 28.2. spolu so zaplatením zálohy 50€.