Oznamy v nedeľu 29.4.2018

 1. Kazateľ Martin Jurčo je na študijnom voľne, ktoré potrvá do 21. júna 2018. Prosíme, aby ste v prípade potreby kontaktovali kazateľa Ľudovíta Feketeho (mobil: 0944 420 996; e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.).
 2. Pravidelné aktivity tento týždeň:

  Streda 9:30 Mamičkovská skupinka

  17:00 Modlitebná skupinka

  18:00 Štúdium Biblie (Ľubo Lórinc)

  Piatok 18:00 Volcano

  Sobota 17:00 Mladší a starší dorast

  Nedeľa 10:00 Pravidelné bohoslužby (Ľudovít Fekete)

 3. Skupina Radosť dnes slúži v zbore Košice – Mozaika.
 4. Pokiaľ máte záujem o krst a/alebo vstup do zboru, prosím, aby ste mi ešte dnes dali vedieť. Staršovstvo na svojom najbližšom stretnutí rozhodne o ďalšom postupe.
 5. V pondelok 30.4. o 18:00 budeme mať nezáväzný rozhovor o možnosti založiť inkluzívnu kresťanskú školu v našom meste. Môže prísť každý, koho to zaujíma.
 6. V utorok, 1. mája od 14:00, sa stretneme na lúke pod Šarišským hradom (len v prípade dobrého počasia). Môžeme si priniesť niečo na opekanie, prípadne deku, loptu, dobrú náladu. Veríme, že to bude príležitosť na oddych v peknej prírode, dobré rozhovory a vzájomné povzbudenie. Ak neviete, na ktorej lúke, alebo neviete, ako sa tam dopraviť, zastavte sa v nedeľu po zhromaždení u J. Roháčka.
 7. V piatok a v sobotu sa uskutoční Konferencia Cirkvi bratskej v Leviciach. Náš zbor ako delegáti zastupujú: kaz. Fekete, bratia starší Vlado Ferenčík (zástupca za správcu zboru), Haník, Verčimák a členovia zboru Nemšák a Čintalánová. Čakajú nás dve závažné diskusie a rozhodnutia, ktoré ovplyvnia budúcnosť cirkvi, prosíme o Vaše modlitby.
 8. V nedeľu 20. mája budú naše deti slúžiť v Bardejove s muzikálovým vystúpením. Prosím, poznamenajte si dátumy nácvikov:

  * Nedeľa 6.5. nácvik piesní na začiatku bohoslužieb

  * Nedeľa 13.5. nácvik celého muzikálu počas besiedky (v jedálni)

  * Sobota 19.5. o 15:30 generálka

  Ak chce ísť niekto s rodičov vlastným autom, prosím, aby ste dali vedieť vedúcim besiedky. Ak viete, že vaše dieťa sa nebude môcť tejto služby zúčastniť, tiež to, prosím, dajte vedieť vedúcim besiedky.

 9. V sobotu 12. mája od 9:00 do 16:00 bude Konferencia o rodine: Zdravá rodina. Hostia: Tim a Darcy Kimmel. Miesto: ZUŠ L. Árvaya v Žiline. Odporúčame účasť všetkým manželským párom. Viac informácií: teleos.sk.