Oznamy v nedeľu 6.5.2018

 1. Kazateľ Martin Jurčo je na študijnom voľne, ktoré potrvá do 21. júna 2018. Prosíme, aby ste v prípade potreby kontaktovali kazateľa Ľudovíta Feketeho (mobil: 0944 420 996; e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.).
 2. Pravidelné aktivity tento týždeň:

  Streda           9:30    Mamičkovská skupinka

                        17:00    Modlitebná skupinka

                        18:00    Štúdium Biblie (Ľudovít Fekete)

  Piatok          18:00    Volcano

  Sobota        17:00    Mladší a starší dorast

  Nedeľa        10:00   Pravidelné bohoslužby (Peter Rodan)

 3. V nedeľu 20. mája budú naše deti slúžiť v Bardejove s muzikálovým vystúpením. Prosím, poznamenajte si dátumy nácvikov:

  * Nedeľa 6.5. nácvik piesní na začiatku bohoslužieb

  * Nedeľa 13.5. nácvik celého muzikálu počas besiedky (v jedálni)

  * Sobota 19.5. o 15:30 generálka

  Ak chce ísť niekto s rodičov vlastným autom, prosím, aby ste dali vedieť vedúcim besiedky. Ak viete, že vaše dieťa sa nebude môcť tejto služby zúčastniť, tiež to, prosím, dajte vedieť vedúcim besiedky.

 4. Pripomíname, že miestnosť nad šatňou slúži počas bohoslužieb pre rodičov (starých rodičov) s deťmi do 3 rokov. Prosíme rodičov starších detí, aby to zobrali na vedomie a nepúšťali tam podľa možnosti staršie deti a hlavne nie bez dozoru. Tieto potom robia v miestnosti nadmerný hluk a neporiadok, ktorý oni ani ich rodičia neupracú. Rešpektujte to, prosím, hlavne počas nedele, kedy nie je besiedka a kedy chceme, aby naše deti boli na bohoslužbe spolu s nami.
 5. V piatok a sobotu prebehla konferencia Cirkvi bratskej na ktorej bola zvolená nová Rada, ktorá nastúpi od budúcej konferencie: predseda Štefan Evin, tajomník Ján Henžel, členovia: Juraj Kohút, Slavomír Poloha, Martin Kačur, Milan Mitana a Rastislav Števko.
 6. V sobotu 12. mája od 9:00 do 16:00 bude Konferencia o rodine: Zdravá rodina. Hostia: Tim a Darcy Kimmel. Miesto: ZUŠ L. Árvaya v Žiline. Odporúčame účasť všetkým manželským párom. Viac informácií: teleos.sk.