Oznamy v nedeľu 13.10.2019

 • V sobotu 12.10. mal v Nitre sobáš Dalibor Beregszászi a Nika Salajová. Mladomanželom srdečne gratulujeme!
 • V utorok 15.10. majú kazatelia seniorátne stretnutie v Michalovciach.
 • V utorok 15.10. o 17:15 bude stretnutie tímu vedúcich besiedok,
 • Budúcu nedeľu 20.10. budeme mať spoločný obed a po ňom zborové popoludnie s Allanom Bussardom z Integry v Bratislave. Dopoludnia bude kázať na zhromaždení. Obed bude pre zapísaných na papier vo vestibule. Allan by mal hovoriť o tom ako slúžiť tak, aby sme neškodili, ale pomáhali tým, ktorí to potrebujú.
 • Keďže sa začína vykurovacia sezóna, prosíme všetkých vedúcich skupiniek v zborových priestoroch, aby čas stretávania nahlásili kazateľovi Jurčovi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..
 • Dostali sme pozvanie pre pracovníkov s deťmi a rodičov na konferenciu Detskej služby, ktorá bude 25. - 27. 10. 2019 v Liptovskom Mikuláši v RZ Demänovka. Téma je Dieťa - rodina - cirkev – dnes. Bližšie informácie na stránke www.kds-sk.org.
 • Bratislavský zbor CB, Cukrová 4 poslal pozvánku: Pozývame vás
  v sobotu 9.11.2019 na konferencia s názvom “Plus mínus 30 rokov. Časy sa menia, hodnoty zostávajú?” Príďte, ak vás zaujíma téma odovzdávania duchovných hodnôt. Zažijete krátke prednášky, interaktívne workshopy ale aj pásmo hudby a poézie a radosť zo spoločenstva a dobrého jedla. Nechceme, aby jadrom premýšľania bolo nostalgické rozprávanie o minulosti či siahodlhé diskusie. Formát prispôsobili tak, aby na konferencii človek načerpal nové sily a aby sa obsah dotkol praktického života. Na konferenciu sa môžete prihlásiť do 3.11.2019 cez link: https://row.sk/KoH5U
 • Pozývame vás na druhý ročník konferencie Viera v práci s hlavnou témou: Slová sa musia stať telom. Konferencia sa uskutoční v hoteli Hutnik v Tatranských Matliaroch, 29.11-1.12.2019. Program, registráciu aj všetky informácie nájdete na: www.vieravpraci.sk. Registrácia je otvorená do 12.11.2019.
 • Evanjelizačno-misijný odbor pri Rade CB vyhlásil mesiac október za mesiac misie v CB, zoberte si prospekt z vestibulu.
 • Poslednú nedeľu v mesiaci október (27.10.) bude poďakovanie za úrody. Staršovstvo rozhodlo, že našu vďačnosť prejavíme tým, že urobíme zbierku pre nový zborový dom CB v Žiline.
 • Pre naše deti a ich kamarátov pripravujeme krúžok, na ktorom by sa učili stavať a programovať robotov. Krúžok by bol raz týždenne v priestoroch jedálne, pravdepodobne v piatok od 15:00 do 17:30. Je určený pre deti od 9 do 16 rokov. Budú pracovať so stavebnicami Lego mindstorms EV3. Cieľom je budovať kolektív a naučiť deti technickým zručnostiam a mysleniu a pracovať v tíme. Ak potrebujete viac informácii, alebo sa chcete prihlásiť, kontaktujte Jána Nemšáka.